Vítejte na stránkách JEZDECKÉHO KLUBU RPETY!

PG závodní tým 2015 - 2018

Sezóna 2017

V roce 2017 náš tým pokračoval v turnajích pony-games. Tato hravá disciplína nás zcela pohltila a usilujeme o to, aby se k nám přidaly i ostatní kluby ... ne vždy se nám to bohužel daří, ale nevzdáváme to!!! :-)

Abychom získali zkušenosti z větších závodů, navázali jsme spolupráci s francouzským klubem Le Picotin z Normandie. V rámci této spolupráce proběhl první výměnný pobyt a náš tým se díky tomu mohl zúčastnit mezinárodních závodů v Saint-Lo. 

Pro další poznání jsme se vydali k našim jižním sousedům, kde jsme se zúčastnili Mistrovství Rakouska. Tam jsme v rámci otevřené soutěže získali 3. místo v kategorii U 14.

Podrobné informace o dění v pony-games a o výsledcích našeho týmu naleznete na www.pony-games.cz

Přidejte se k nám v roce 2018! :-)

 

 2016

V roce 2016 pokračujeme v nové disciplíně pony-games, která si začíná získávat i v České republice stále více příznivců. Jak se vede našemu týmu (Terezka, Sára, Tonička, Eliška, Kája a Claire) můžete sledovat aktuálně na www.pony-games.cz. Držte nám prosím palce a pokud byste měli chuť přijít nás podpořit na nějaký z turnajů, budeme moc rádi :-)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2015

Náš tým se v letošním roce začal specializovat na v České republice novou disciplínu pony-games a tak naším nejčastějším cílem byly turnaje. Nicméně ani na parkury jsme nezanevřeli J a v posledním parkuru sezony (Zduchovice, stupňovaná obtížnost do 70cm) obsadila Terka P. pěkné třetí a Dominik páté místo.

            Jak sezona vypadala v objektivu fotoaparátu, můžete shlédnout na www.pony-games.cz nebo na:

http://jkrpety.rajce.idnes.cz/Pony_games_Melnik_27_9_2015/

http://jkrpety.rajce.idnes.cz/Melnik_27_9_2015_parkury/

http://jkrpety.rajce.idnes.cz/Zduchovice_22_10_2015_parkur/

            Ke stávajícím třem mušketýrům (Terka, Tonička a Dominik) by měli brzy přibýt další posily (ještě jim chybí poslední krok v podobě úspěšného absolvování Galopu 2) a pak budeme moci začít spřádat plány na příští rok  J

 

 

                                    

 

 

MĚLNÍK – 5. dubna 2015

 

Na Velikonoční neděli absolvovalo naše závodní družstvo své první letošní závody. Cílem se stal všemi oblíbený areál Na Podkově Jezdeckého klubu Mělník.

Zahajovalo se historicky prvním turnajem v pony-games v České republice. Za JK Rpety se zúčastnili Dominik s Terkou a také nová posila – Tonička Říhová sedlající Fafundu, která startovala v týmu s mělnickou pony-jezdkyní Terezkou Tothovou. Po napínavém souboji to byl nakonec rpetský tým, kdo získal vítězství.

V následných parkurech startoval Dominik s Frankem a Martinka se Sindbadem, která za bezchybnou jízdu ve dvoufázové skákání 60/60 získala čtvrté místo.

Úvodní vykročení máme tedy za sebou a před námi je celá sezona 2015, která prověří naší zimní přípravu a umožní nám poměřit se s ostatními jezdci.

                                                                                                                                                                   

TOPlist